70-річна пенсіонерка винайшла новий спосіб боротьби з онкологією

70-річна пенсіонерка винайшла новий спосіб боротьби з онкологією
Фото: Пенсіонерка з піском (Колаж РБК-Україна)

Старенька стверджує, що її від загибелі врятувала незвичайна дієта

Літня мешканка Литви вже багато років живиться лише одним піском і стверджує, що подібна дієта не тільки поліпшила її здоров'я, але і врятувала від смертельної пухлини в голові. Про це пише rt.com.

70-річна Станіслава Монствилени стверджує, що понад 10 років живиться лише одним піском і не вживає більше ніяких інших продуктів. Жінка каже, що стала краще себе почувати, а крім того – у неї зникла пухлина мозку.

"У мене була пухлина мозку на останній стадії, лікарі сказали, що жити мені залишилося зовсім небагато. Мій рівень гемоглобіну був дуже низький, всього 60 (для жінок нормальним вважається 120-150). Одного разу я проходила повз купи піску і мені раптом прийшла в голову думка взяти жменю піску і з'їсти його. Я так і зробила. З незвички я вдавилася, але потім все пройшло нормально", - розповіла Монствилени.

Через деякий час, Станіслава зрозуміла, що не може обходитися без піску, а ось звичайні продукти їй стали не потрібні. Вона запевняє, що в піску достатньо необхідних елементів для життя і що вона почуває себе цілком здоровою.

70-річна пенсіонерка винайшла новий спосіб боротьби з онкологією70-річна пенсіонерка винайшла новий спосіб боротьби з онкологією70-річна пенсіонерка винайшла новий спосіб боротьби з онкологією
 

Фото: Станіслава Монствилени (rt.com)

Монствилени пробувала повернутися до звичайного раціону, але це відразу ж позначилося на її здоров'ї – почалися нездужання.

За словами лікаря Монствилени, терапевта Ліліани Ваишвилене, яка вже давно спостерігає за здоров'ям пенсіонерки, у жінки дійсно чудове здоров'я і вона вже кілька років не звертається до лікарів.

"У неї хороша кров. Ми з'ясували це, коли обстежували її деякий час назад. Але з тих пір вона більше не зверталася до лікарів", - розповіла терапевт.

Станіслава розповіла, як правильно потрібно їсти пісок, щоб бути абсолютно здоровими.

"Ви не повинні змішувати його з водою або зі звичайною їжею. Ви також не повинні їсти щось ще. Інакше вам буде погано. Також не можна вживати алкоголь. Я вирішую проблему споживання води поглинаючи вологий пісок, і тому не хочу пити", - поділилася секретом пенсіонерка.

Пенсіонерка розповідає, що пісок в залежності від його виду може мати різний смак.

"Він може бути кислим або бути взагалі позбавленим смаку. Наприклад, коричневий пісок завжди кислий", - розповіла Станіслава.

До речі, у Львівській області літня пара стала батьками.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся