ua en ru

"Солдатська мати" стала "сестрою" Мотороли: відома актриса-аферистка зіграла нову роль

"Солдатська мати" стала "сестрою" Мотороли: відома актриса-аферистка зіграла нову роль Фото: "Солдатська мати" Марія Ціпко (vgorode.ua)

Одіозна "солдатська мати" з Одеси та "біженка з Донецька" Марія Ціпко "засвітилася" в новому амплуа

Відома аферистка-плакальниця Марія Ціпко дала нове інтерв'ю. Цього разу "вбита горем жінка" приїхала у Донецьк на похорон бойовика Мотороли і зі сльозами на очах розповіла, що "Арсеній Павлов був для всіх братом".

Знайоме обличчя, переглядаючи запис одного з сепаратистських каналів, які висвітлювали прощання з Моторолою в центрі Донецька, помітив керівник волонтерського проекту "Повернись живим" Віталій Дейнега.

"Дивлюся, значить, новину про прощання з Моторолою, а тут таке знайоме обличчя... Пам'ятаєте цю тітоньку ще з 2014-го? Марія Ціпко - вічний член секти свідків розп'ятого хлопчика. Виконавиця різних ролей для рашаЗМІ. А також злодійка московської гуманітарки і аферистка. Криворожанка. Знаходиться в розшуку", - написав волонтер на своїй Facebook-сторінці.

Відзначимо, що деякі користувачі соцмережі в коментарях до запису Дейнеги сказали, що на відео - не Марія Ціпко, а зовсім інша жінка.

"Може, і не вона. А може, грим, костюм і акторський досвід. Я не беруся судити. Але люди на відео мене потішили. Дуже", - відповів волонтер.

Нагадаємо, що в "ДНР" попрощалися з ватажком бойовиків Моторолою.