Столітній дідусь з США в свій день народження повернувся на роботу

Четвер 30 березня 2017 11:04
Столітній дідусь з США в свій день народження повернувся на роботу
Фото: Сторічний американець Білл Хансен

На пенсії довгожитель усвідомив, що ненавидить сидіти без діла

Колишній роботодавець дозволив який скучив на пенсії 100-річному американцеві на один день зайняти колишню посаду. Про це повідомляє агентство Associated Press.

Американець Білл Хансен три роки тому пішов з компанії Hutchinson Plumbing, Heating and Cooling, що займається прокладанням труб і встановленням систем кондиціонування і обігріву. Протягом 32 років він координував отримання будівельних дозволів. На пенсії довгожитель усвідомив, що ненавидить сидіти без справи. Весь цей час чоловік мріяв знову побачити своє робоче місце.

Тому, коли Хансену виповнилося 100 років, глава компанії Фред Хатчінсон виконав його бажання. Літнього чоловіка запросили в Hutchinson Plumbing, Heating and Cooling, директор склав для нього список завдань на весь день, а колишні колеги привітали ювіляра з днем народження і принесли торт. За свою роботу Хансен отримав символічну зарплату — 1 долар.

100-річний американець вважає, що йому пощастило.

"У мене ніколи не було роботи, на яку не хотілося йти вранці", — говорить він.

До речі, у США білка врятувала будинок від грабіжника.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся