ua en ru

"Країна Папандопуло": "російський світ" присвоїв собі український борщ

"Країна Папандопуло": "російський світ" присвоїв собі український борщ Фото: Борщ (pixabay.com/ru/users/nat10100)

Користувачів мережі повеселили амбіції бойовиків

Прихильники "російського світу" вирішили привласнити собі авторські права на рецепт борщу. Відповідний запис опублікували на сторінці спільноти "Інформаційні війська України" Facebook.

"Вони хворі", - сказано в підписі до скріншоту.

"Країна Папандопуло": "російський світ" присвоїв собі український борщ

Скріншот поста (facebook.com/i.army.org)

"Борщ – наш. Українцям відмовлено в авторстві відомого страви", - заявили бойовики.

Користувачів мережі розвеселило таке самовпевнене заяву.

"Володимир ваш, королева Анна ваша, Русь ваша, матрос Кішка ваш - якась країна Папандопуло.... А, мельдоний не ваш...", - пишуть в мережі.

"Країна Папандопуло": "російський світ" присвоїв собі український борщ

"Вони і про пельмені подавали в ЮНЕСКО, типу як спадщина, їх відразу на дупу посадили, мокша в землянках ще жила, коли китайці вже пельмені робили", - зазначили користувачі.

"Ще ніде ні разу ні в одному ресторані або просто громадському харчуванні навіть за межами України не бачила в меню "російський борщ", завжди тільки український. І смачніше супу, ніж український борщ не буває. Мої американські сусіди завжди з нетерпінням чекають, коли я буду варити борщ, я завжди їм відливаю півкаструлі", - додали в коментарях.

Раніше у мережі висміяли "млинцеву" ляльку на Масляну.

"Вчення вуду ніколи не було поширеним в наших широтах, але їх ляльки порівняно з нашими - жалюгідна пародія. Мене не покидає питання - яка травма призвела до такого креативу серед студентів внз. Українська вища освіта, допускаю", - сказано в повідомленні.