Студент Гарварду здав реп-альбом замість диплома

Субота 20 травня 2017 14:45
Студент Гарварду здав реп-альбом замість диплома
Фото: Обасі Шоу (Кадр з відео Youtube.com/Obasi Productions)

Шоу став першим студентом в історії університету, який захистив диплом в такому незвичайному форматі

Студент кафедри англійської мови Гарвардського університету Обасі Шоу здав дипломну роботу у форматі реп-альбому, за що отримав чудову п'ятірку з мінусом. Про це повідомив New York Post.

Реп-альбом "Прикордонні уми" студента складався з десяти треків. Шоу став першим студентом в історії університету, який представив підсумковий матеріал в такому форматі. Завдяки такій високій оцінці він закінчить навчання з відзнакою.

Варто відзначити, що ідею для створення такого аудіоформату диплома дала мама Обасі. За словами хлопця, "Прикордонні уми»" присвячений життю темношкірого населення в США. Під час написання тексту він надихався книгою "Кентерберійські оповідання" англійського поета Джефрі Чосера, публіцистикою Джеймса Болдуіна і творчістю своїх улюблених реперів – Кендрика Ламара і Chance the Rapper.

"Я ніколи не думав, що знайду своє мистецтво, поки не послухав реп. Ніколи б не подумав, що моя робота буде прийнята в Гарварді. Я не думав, що вони будуть поважати реп як вид мистецтва і дозволять мені зробити це", — поділився Обасі.

Відео: Обасі Шоу здав дипломну роботу у форматі реп-альбому (Youtube.com/Obasi Productions)

Що цікаво, в Гарвардському університеті студенти не зобов'язані здавати дипломну роботу за підсумками навчання, однак вона потрібна для закінчення навчання з відзнакою. На запис альбому він витратив більше року, а з записом і монтажем йому допомагали студенти-однокурсники.

Крім того, Джонні Депп хоче спародіювати Трампа у відомому шоу.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся