ua en ru

Подружжя із США випадково дізналося, що вони близнюки

Подружжя із США випадково дізналося, що вони близнюки Фото: Закохана пара (unsplash.com/I'm Priscilla)

Подружжя після ДНК-тесту виявило, що вони брат і сестра

У США в штаті Міссісіпі подружжя, яке прийшло до лікаря за допомогою в зачатті дитини, дізналися, що вони є близнюками. Дані про пару медики розголошувати відмовилися, зіславшись на лікарську таємницю, повідомляє Daily Mirror.

Відомо, що брат з сестрою були трагічно розлучені ще в дитинстві, після загибелі батьків в автомобільній аварії. Потім їх усиновили різні сім'ї. Про існування один одного майбутнє подружжя не знали. Вони познайомилися вже в коледжі, відчули схожість і закохалися один в одного.

За словами лікаря, який проводив ДНК-тест, це перший подібний випадок у його практиці.

"Їх тягло одне до одного через їх схожість. Вони відчували, що вони, дійсно, можуть з'єднатися один з одним. Якщо б вони знали правду, то могли б врятувати себе від величезного болю, який відчувають зараз", - розповів він журналістам.

Варто відзначити, що в штаті Міссісіпі за інцест передбачено кримінальне переслідування. За вступ у шлюб з братом або сестрою в Міссісіпі можна отримати до 10 років тюремного ув'язнення. Однак, враховуючи досить незвичайну природу цього випадку, парі не будуть виносити звинувачення.

До речі, любовний лист Хемінгуея актриси Марлен Дітріх виставлено на аукціон.