ru ua

Трамп оконфузився під час візиту в Японію (відео)

Трамп оконфузився під час візиту в Японію (відео) Фото: Дональд Трамп (un.org)

Інцидент розсмішив держсекретар США Рекса Тіллерсона і людей, що стоять поруч

Президент США Дональд Трамп під час свого візиту в Японію осоромився під час ритуального годування риб в палаці Акасака. Про це повідомляє видання The Guardian.

Під час візиту в Японію у Трампа та прем'єр-міністра Сіндзо Абе була запланована аудієнція у імператорської родини Акіхіто і Мітіко. Як і інших іноземних політиків, його провели до ставка, де живуть коропи коі – красиві декоративні риби.

Журналісти відзначають, що у Трампа не вистачило терпіння годувати рибу невеликими порціями їжі, як це робив Абе, тому він відкрив дерев'яний контейнер і висипав у воду відразу весь вміст.

Відео: Трамп і Абе кормлят риб (youtube.com/TheGuardian)

На опублікованих в мережі фото видно, як Сіндзо Абе, яка стояла поруч з ним жінка в кімоно, а також держсекретар США Рекс Тіллерсон ледве стримує сміх від цього інциденту.

Трамп оконфузився під час візиту в Японію (відео)

Скріншот поста (twitter.com/PfeifferDC)

У ЗМІ зазначили, що після того, як Трамп і Абе покинули зал, співробітники палацу поспішили очистити водойму.

Журналісти відзначають, що занадто велика кількість їжі шкодить коропам коі. Крім цього, збільшується кількість відходів знижує якість води, в якій живуть риби.

Палац Акасака або Державний гостьовий будинок - один з двох гостьових будинків уряду Японії. Спочатку він був побудований як імператорський палац для наслідного принца в 1909 році. В даний час він офіційно використовується для проживання високопоставлених представників інших держав.

Першим офіційним гостем, зупинився в палаці, став президент США Джеральд Форд в 1974 році — це був перший візит президента США до Японії. З тих пір палац є місцем проживання глав і представників інших держав, а також місцем проведення міжнародних конференцій.

Нагадаємо, що Трамп під час візиту до Японії рекомендувала уряду в Токіо розширити закупівлі американських озброєнь.