ua en ru

Учасники Євробачення 2017 продемонстрували своє знання української мови

Учасники Євробачення 2017 продемонстрували своє знання української мови Фото: Євробачення 2017

Першим блиснув знаннями української мови фронтмен колективу O.Torvald Женя Галич

У мережі з'явилося відео, на якому представники країн-учасниць міжнародного пісенного конкурсу Євробачення 2017 вимовляють різні фрази українською мовою. Відеоролик опублікований на каналі Eurovision Song Contest YouTube.

Першим блиснув знаннями в українській мові фронтмен колективу O.Torvald Женя Галич, який буде представляти Україну на конкурсі в цьому році. Він без праці виголосив запропоновані фрази: "До зустрічі в Києві" і "Ласкаво просимо на Євробачення".

Іншим учасникам конкурсу українська мова дався не просто так. Найскладніше учасникам далося слово "Євробачення": його змогла сказати лише представниця Польщі і співак з Болгарії. Також учасникам пропонували вимовити українською "Привіт, мене звати..."

Нагадаємо, у мережі з'явилося відео розіграшу голови Євробачення від імені Гройсмана. Пранкери вирішили з'ясувати, чи дійсно ЄВС готовий покарати офіційний Київ за відмову пустити в Україну конкурсантку з РФ Юлію Самойлову. На записі розмови Інгрід Дельтенре встає на сторону росіянки.