ru ua

Український спортсмен в костюмі Снігуроньки взяв інтерв'ю у Винника

Український спортсмен в костюмі Снігуроньки взяв інтерв'ю у Винника Фото: Василь Вірастюк в образі Снігуроньки (Колаж РБК-Україна)

Знаменитий співак розповів, що живе в автобусі

Знаменитий український спортсмен, прикарпатський стронґмен Василь Вірастюк вразив мережу своїм новим костюмом – Снігуроньки. Відео, на якому спортсмен відображений в новорічному костюмі, Вірастюк опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

На відео зображений сам спортсмен в красивому костюмі Снігуроньки і популярний український співак Олег Винник, у якого Вірастюк бере інтерв'ю.

"Таке трапляється раз у житті! Відверта розмова з улюбленцем жінок, і це - не Чак Норріс! Це Олег Винник", - так підписав відео Василь Вірастюк.

У знаменитого співака Вірастюк питав про вік, про те, де живе Олег Винник і які він купує продукти додому.

На багато питань Олег Винник відповідав в жартівливому тоні. Він розповів, що проживає в автобусі.

На питання Василя Вірастюка про те, звідки до співака прийшов успіх, Олег Винник вказав на небо, мабуть, маючи на увазі, космос.

Олег Виннник розповів, що в дитинстві він не співав, але перший сольний виступ у нього відбувся у суспільстві для сліпих. До 19 років відомий співак соромився виходити на сцену і не був упевнений в тому, що він може співати.

Василь Вірастюк відповів, що він сам ніколи не соромився співати.

Відео: Василь Вірастюк та Олег Винник (facebook.com/vasyl.virastyuk)

В коментарях під постом Василя Вірастюка користувачі поцікавилися, чому спортсмен в наряді Снігуроньки. На що Вірастюк відповів, що костюм був спеціально пошитий для зйомок передачі "Дизель-шоу".

"Брав участь у новорічному концерті "Дизель-ШОУ". Переплутали костюми, мені пошили Снігуроньку, а для Жені – Діда Мороза", - написав спортсмен.

Український спортсмен в костюмі Снігуроньки взяв інтерв'ю у Винника

Скріншот коментарів (facebook.com/vasyl.virastyuk)

Нагадаємо, нещодавно Олег Винник постав в новому амплуа. Для зйомок нового відеокліпу "Як жити без тебе", знаменитий співак змінив звичний образ серцеїда на брутального рокера.

До речі, Олег Винник зробив резонансну заяву.