ru ua

Не повернулися: Навальний розповів, як дочка депутата РФ влаштувалася в Британії

Не повернулися: Навальний розповів, як дочка депутата РФ влаштувалася в Британії Фото: депутат Держдуми Сергій Железняк (newsvostok.ru)

У Фонді боротьби з корупцією дізналися, як дочки російського депутата-патріота живуть за кордоном

Політик обіцяв, що після навчання за кордоном його дочки повернуться в Росію, проте вони не повернулися.

Дочки депутата від "Єдиної Росії" Сергія Желєзняка, відомого своєю антизахідною риторикою, навчаються і працюють у Великобританії. Одна з дочок вийшла заміж за шотландця і незабаром може отримати британське громадянство.

Про це йдеться в розслідуванні Фонду боротьби з корупцією, заснованого Олексієм Навальним.

У 2010 році Сергій Железняк обіцяв, що обидві його дочки після навчання в Британії повернуться в Росію й будуть тут жити, працювати, приносити користь країні та суспільству". Водночас з тим він не бачив нічого непатріотичного в тому, що вони навчаються за межами батьківщини.

Старша донька депутата Анастасія закінчила навчання в університеті Queen Mary в Лондоні. У 2014-му вона вступила на магістратуру в інший престижний лондонський університет King's College, який закінчила з відзнакою. Під час навчання влаштувалася працювати асистентом продюсера на телеканал Бі-Бі-Сі".

Після закінчення магістратури Анастасія Желєзняк вийшла заміж за свого колегу-шотландця і змінила прізвище на МакКлімонт. Олексій Навальний зазначив, що скоро дочки російського депутата дадуть британський паспорт.

Не повернулися: Навальний розповів, як дочка депутата РФ влаштувалася в БританіїФото: Анастасія МакКлімонт (tsn.ua)

Молодша дочка Сергія Железняка Єлизавета також живе і працює в Лондоні. Вона закінчила англійську школу, зараз поєднує навчання з роботою художником-ілюстратором.

До речі, журналісти розповіли, де навчаються діти російських політиків.