Вийшов сухим з води: відомий продюсер прокоментував конфлікт Кіркорова та Маруані

STYLERКурйози        01.12.2016 - 13:09
Фото: Олександр Ягольник (instagram.com)
Фото: Олександр Ягольник (instagram.com)

Український продюсер вважає Кіркорова людиною, який піде на все

Відомий український продюсер Олександр Ягольник висловився про інцидент російського співака Філіпа Кіркорова з французьким композитором Дідьє Маруані. Музикант звинуватив російського співака в плагіаті, підкріпив свої звинувачення офіційними доказами, після чого приїхав в РФ і був заарештований в Москві нібито за вимагання.

Думкою щодо цього Ягольник поділився у короткій розмові з "Апострофом. Лайм".

Продюсер вважає, що сутність Кіркорова, в тому, що, навіть, в програшній ситуації він буде робити все можливе, щоб вийти сухим з води.

"Кіркоров в черговий раз показав себе людиною, яка піде на все, лише б бути нагорі. Те, що його пісня вкрадена, - це факт, безумовно. Але він не заявляв, що він є її автором. В даному випадку проглядається чітко продумана та спланована операція, щоб покарати кривдника. Саме по-російськи", - прокоментував він.

На думку Ягольника, вся ця історія може мати продовження, в якому Маруані більше не буде таким наївним і довірливим.

"Я сподіваюся, що Дідьє Маруані зараз повернеться у Францію і не здасться. Це був тільки перший тайм, який Кіркоров виграв, але наступного разу Маруані буде розумнішим", - сказав продюсер.

До речі, Маруані прокоментував скандал з Кіркоровим. Французький музикант вважає, що адвокат співака і сам Кирковров повели себе як хулігани.

On Top