ru ua

"Я - ЭмСи, а ты конфету соси": "Саакашвілі" і "Порошенко" влаштували "реп-батл" на Майдані (відео)

"Я - ЭмСи, а ты конфету соси": "Саакашвілі" і "Порошенко" влаштували "реп-батл" на Майдані (відео) Кадр з відео (facebook.com/zapovednik.show)

Сатирики зобразили реп-битву політиків

У мережі з'явився іронічний реп-батл між лідером "Руху нових сил" Михайлом Саакашвілі і президентом України Петром Порошенком. Відповідне відео було опубліковане на сторінці сатиричного шоу Deutsche Welle "Заповідник" в соцмережі Facebook.

Мультиплікаційні персонажі Саакашвілі та Порошенко б'ються між собою посеред столичного Майдану. "Саакашвілі" заявляє, що президент не зможе з ним нічого зробити і передасть йому свої повноваження.

"Я - Міхо Саакашвілі, тобто ЕмСі. А ти, Порошенко, цукерку смокчи!" – говорить персонаж екс-президента Грузії і колишнього мера Одеси.

"Петя, ти нічого зі мною зробити не можеш, до моїх ніг повноваження ти складеш. Я тебе скоро відправлю в політичний нокдаун", - додав персонаж Саакашвілі.

"Від виходу на дах у Миколи зірвало дах", - відповів персонаж президента.

"Що ти стоїш тут, жуєш свої соплі...Я скоро поставлю тебе на колінки...Що ти тут робиш, я взагалі не зрозумію?! Гей, хто-небудь, відведіть його у в'язницю", - додав персонаж Порошенко.

Відео: Іронічний реп-батл (facebook.com/zapovednik.show)

До речі, Савченко жорстко "пройшлася" по Саакашвілі.

Надія Савченко назвала рух Михайла Саакашвілі приниженням для України. Про це заявила нардеп в ефірі програми "Суб'єктивні підсумки дня" на телеканалі NewsOne.

"Для зовнішньої політики це (рух Саакашвілі, - ред.) - приниження для України. Приниження в хаосі, корупції, бардаку, невміння влади", - сказала Савченко.

Крім того, нардеп зазначила, що рух Саакашвілі - це сухий політичний розрахунок, якими користуються депутати, щоб підібратися ближче до влади.