Дружини Трампа не поділили статус "першої леді"
Колаж РБК-Україна
Речниця першої леді США Меланії Трамп розкритикувала колишню дружину нинішнього президента США. Про це повідомляє Голос Америки.
Івана Трамп, попередня дружина нинішнього американського президента, в інтерв'ю каналу АВС заявила, що саме вона є "першою леді" США.
"Я перша леді. Ок?", - сказала, зокрема, Івана.
При цьому вона зазначила, що має пряму лінію зв'язку із Білим домом, але не зловживає нею, бо не хоче викликати ревнощів у Меланії, нинішньої дружини Трампа, з якою вона буцімто має нормальні відносини.
Хоча Дональд Трамп та Івана розлучились майже 25 років тому, Івана каже, що зберігає теплі стосунки із спільними дітьми подружжя: Дональдом Трампом-молодшим, Еріком та Іванкою.
Репліка викликала миттєву реакцію у Меланії Трамп. Її директор з комунікації Стефані Ґрішем оприлюднила заяву, у якій заявила, що Івана Трамп просто прагне себе розрекламувати.
"Пані Трамп перетворила Білий дім на оселю для президента та їх спільного сина Беррона. Вона любить жити у Вашингтоні і свідома честі бути першою леді США, Вона прагне використати свій титул та роль, щоб допомагати дітям, а не продавати книжки. У цій заяві (Івани Трамп), вочевидь, немає змісту, нажаль це лише пошук уваги та шум на догоду самій собі", - прокоментувала Ґрішем.
Американська інтернет-спільнота бурхливо відреагувала на цей інцидент.
This is actually happening. All the wives are fighting. Even I AM SPEECHLESS https://t.co/jryTCf3pud
— Andy Cohen (@Andy) 9 октября 2017 г.
"Це реально відбувається. Всі дружини сваряться. Навіть у мене немає слів", - кепкує американський ведучий Енді Коген.
Відео: Дві дружини Дональда Трампа сваряться за статус першої леді США (tsn.ua)
Нагадаємо, що Меланія Трамп планує судитися зі школою через своє фото.