ru ua

З живота чоловіка витягнули дві ручки, проковтнуті 36 років тому

З живота чоловіка витягнули дві ручки, проковтнуті 36 років тому Фото: Операція (pixabay.com/marionbrun)

У Китаї медики дістали з кишечника пацієнта шарикові ручки

У Китаї лікарі витягли з кишечника 50-річного чоловіка дві кулькових ручки, які той проковтнув в стані алкогольного сп`яніння 36 років тому. Про подію чоловік забув. Через 36 років медики дістали з кишечника пацієнта дві практично цілих кулькових ручки довжиною близько 12 сантиметрів. Про це повідомляє "Женьмінь Жибао".

Сторонні предмети були виявлені під час медичного обстеження всередині дванадцятипалої кишки чоловіка. Їх наявність підтвердила комп'ютерна томографія. Дізнавшись про "знахідку", китаєць згадав, як у молодості, перебуваючи в компанії друзів, проковтнув дві ручки, оскільки хтось із товаришів по чарці сказав йому, що це допоможе менше пити.

Він чекав, що ручки вийдуть з організму природним шляхом, однак цього так і не сталося. Тоді він вирішив, що вони переварилися у нього в шлунку. При цьому ніякого дискомфорту чоловік не відчував і з часом забув про цю подію.

Медики з'ясували, що сторонні предмети зачепилися за стінки кишечника і таким чином залишилися всередині його тіла. Лікарям за допомогою ендоскопа вдалося приблизно за 30 хвилин успішно витягти з кишечника пацієнта ручки 36-річної давності.

До речі, у США фотограф помилково шість годин знімав пропозицію руки і серця не тієї пари.