ua en ru

Зіркою мережі стала птиця, яка сміється, як кінозлодій

Зіркою мережі стала птиця, яка сміється, як кінозлодій Фото: Кукабара, яка сміється (Колаж РБК-Україна)

Невелика птиця здатна видавати фантастичні звуки

Всесвітню мережу вразив талановитий птах. Відео з незвичайним птахом опублікували в YouTube.

Кукабара по імені Дацело славиться незвичайним талантом. Ця невелика пташка, яку тримає житель Австралії Коннор Марджертс, вміє видавати абсолютно незвичайні звуки.

Практично всі птахи цього виду вміють копіювати звуки, схожі на людський сміх, але Дацело – особливий птах.

Він вміє сміятися, як лиходій з кіно. Його утробний сміх настільки реальний, що Дацело варто було б зайнятися озвучкою кінофільмів.

Відео: Талановита кукабари Дацело (YouTube/connor margetts)

А от співак MONATIK став жертвою жорсткого розіграшу "Кварталу 95".

Зірку спочатку вигнали з ресторану, а пізніше він опинився в наручниках.

Відомий український співак MONATIK опинився в центрі скандальної історії, яку для нього придумала студія "Квартал 95". У розіграші, який показали у новому випуску "Вечірнього Києва", виконавця затримують за кермом чужого авто, в якому знаходять заборонені предмети.

Розіграти співака допомогла його продюсер Юла, яка привозить його і чоловіка Анатолія Анатоліча в ресторан, де вони повинні зустрітися з клієнтом. Там під виглядом елітного вина і сиру Монатіка напоїли звичайним кагором.

Пізніше співака виставили із закладу під виглядом закриття на спецобслуговування, а на стоянці, де він чекає колег, його просять допомогти завести автомобіль.

Тут розгортається основна частина розіграшу: патрульні поліцейські виявляють MONATIKа напідпитку за кермом викраденого авто, а в його салоні знайшли зброю та наркотики.

Надівши на співака наручники, правоохоронці намагаються підняти авто на евакуаторі. Співак реагував на те, що відбувається з часткою гумору, кажучи, що "пахне підставою".

До речі, в аеропорту "Київ" затримали рейс через "зайвої" кішки.

В аеропорту "Київ" рейс на Анкари (Туреччина) затримали на дві години через "зайвого" кота на борту.

Повідомляється, що за правилами авіакомпанії кожна людина може перевозити не більше 6 тварин. Але в одного з пасажирів було на одного кота більше, ніж дозволяють правила авіакомпанії.