ru ua

В ефірі каналу "Україна" пройдуть "бої" невісток і свекрух

В ефірі каналу "Україна" пройдуть "бої" невісток і свекрух Фото: "Свекруха чи невістка" (Канал "Україна")

"Свекруха чи невістка"

Телеканал "Україна" працює над новим кулінарним проектом "Свекруха чи невістка" по турецькому формату Rivals-in-Law, який успішно виходить у 8 країнах світу. У новому шоу, яке об'єднує два жанру – кулінарного змагання і захоплюючої реаліті – жінки будуть боротися за серце і шлунок коханого чоловіка.

Кажуть, дві господині на одній кухні – до біди. Чи Так це насправді – розберуться творці проекту під час кулінарної битви. Українським невісткам і свекрухам належить боротися один з одним за перемогу і звання кращого кухаря в сім'ї. Судити гастрономічні дуелі глави сімей.

Згідно з форматом шоу, перед кожною господинею стоїть завдання приготувати улюблене блюдо, яке загадає їх чоловік – син або чоловік. На готування учасницям відводиться всього 45 хвилин, а на вибір продуктів і того менше – всього 90 секунд. По закінченню змагання обидва страви підготує до презентації ведучий проекту, щоб глава сімейства не здогадався, яке страву готувала мама, а яке – дружина. Тільки після дегустації чоловік зробить настільки важкий вибір визначить переможницю кулінарній дуелі.

В ефірі каналу "Україна" пройдуть "бої" невісток і свекрух

Фото: "Свекруха чи невістка" (Канал "Україна")

За словами креативного продюсера проекту Оксани Тунік, під час зйомок українські жінки вкотре підтвердили, що можуть впоратися з будь-якими труднощами – на кухні так точно.

"Нашим дивовижним героїням ніщо не заважало паралельно з змаганням – плакати, лаятися, загравати з ведучим, прощати образи 10-річної давності, здійснювати відверті визнання і навіть.... ставати дружинами. Атмосфера на проекті дійсно настільки приваблива, що один чоловік зробив пропозицію дівчині, з якою давно зустрічався, прямо у нас в студії, після того, як покуштував її налисників. Це було неймовірно зворушливо!" - розкриває секрети Оксана Тунік.

Вже восени за звання головного кулінара сім'ї поборються 40 пар, серед яких будуть і зоряні свекрухи і невістки.

До речі, холостяка підозрюють у романі з співачкою Солохою.