ru ua

Екс-холостяк Іраклі Макацарія виконав український танець у Грузії

Екс-холостяк Іраклі Макацарія виконав український танець у Грузії Фото: Іраклі Макацарія (facebook.com/irakli.makatsaria.9)

На грузинському шоу "Танці з зірками" Макацарія станцював український танець

Головний герой 6 сезону шоу "Холостяк" Іраклі Макацарія назвав Україну "другим домом". Так він прокоментував вибір українського танцю для чергового ефіру грузинської версії телешоу "Танці з зірками".

"Україна стала для мене другою домівкою, з нею пов'язані особисті спогади. Тому я спеціально беріг можливість станцювати український танець для екватора проекту, щоб якомога більше глядачів встигли його подивитися, і я був у хорошій формі, щоб його показати", - сказав Макацарія.

Також повідомляється, що під час репетиції Іраклі серйозно пошкодив коліно. Але незважаючи на заборону лікарів, екс-холостяк все-таки виступив в ефірі після кількох уколів.

"Адже українські танці одні з найбільш складних у виконанні. Але під час однієї з численних репетицій я невдало приземлився і відчув біль у коліні. Мене одразу відвезли до лікарів, які дали знеболюючі і сказали берегти ногу. Я подякував їх...і повернувся знову до репетицій! Але перед прямим ефіром біль посилилась, мені зробили уколи і ось у такому стані я вийшов танцювати. Сподіваюся, що це не завадило мені втілити в танці красу, силу і велич моєї улюбленої України", - коментує подію Іраклі.

До речі, переможниця "Холостяка-7" розповіла про причини розставання з Дмитром Черкасовим.