ru ua

Фіналіст шоу Голос.Діти зворушив мережа, присвятивши пісню тяжкохворий мамі (відео)

Фіналіст шоу Голос.Діти зворушив мережа, присвятивши пісню тяжкохворий мамі (відео) Фото: Олександр Міненок (instagram.com/goloskrainy_official)

Хлопчик пояснив, що в їхній родині зараз важкі часи і мамі дуже потрібна підтримка

Один з фіналістів вокального Голос.Діти Олександр Міненок, який брав участь в проекті команді групи "Час і Скло", присвятив свою пісню мамі, яка зараз бореться з серйозною недугою – онкологією. Відео опублікували на YouTube.

хлопчик вийшов На сцену в образі Кая з "Снігової королеви". Піснею, яку він присвятив самому близькій людині, стала "Ома" Ірини Білик.

Відео: Олександр Міненок "Ома" - Голос.Діти (YouTube/Голос країни)

Надя Дорофєєва зізналася, що розуміє, що відчуває її підопічний, тому що її родина також зіткнулася з бідою: рак захворів батько співачки.

"Я знаю, що ти співав для мами, я знаю, що вона пишається тобою, як і ми", - сказала наставниця.

Відомо, що сім'я Олександра переїхала в Україну з Білорусі, щоб у хлопчика було більше можливостей стати вокалістом і зробити кар'єру в цій сфері.

У перші ж години після публікації відео, на якому Саша виконує пісню для мами, стало набирати тисячі переглядів і сотні зворушливих коментарів.

"Цю пісню я услишала серцем! Саша, зараз не головне перемога, а головне посмішка і життя твоєї мами!" – пише Liza Miller.

"Здоров'я його мамі, а Саші – перемоги", - бажає Cristinka Love.

До речі, український "Співак року" похвалився аншлагом в Росії.