ua en ru

Голос країни 7 сезон: 4 випуск шоу дивитись онлайн

Голос країни 7 сезон: 4 випуск шоу дивитись онлайн Фото: Сергій Бабкін

У неділю, 12 лютого, на каналі 1+1 вийшов 3 випуск популярного пісенного конкурсу, який можна дивитися онлайн на Styler

Дивитися телешоу Голос країни 2017 3 випуск 7 сезону телеканалу 1+1. Всі сезони шоу і випуски, а також останні новини Голосу країни можна дивитися онлайн на Styler.

Голос країни, випуск 4, 7 сезон

У шоу Голос країни 7 сезон тривають сліпі прослуховування, під час яких чотирьом тренерам проекту у складі Джамали, Сергія Бабкіна, Потапа і Тіни Кароль потрібно набрати собі команду з талановитих вокалістів, щоб хтось із них став переможцем музичного шоу.

Конкурсанти дивували суддів не тільки своїми інтерпретаціями відомих композицій, але і історіями життя. Так на проект прийшов фотограф з піснею Тіни Кароль "Ніжно" і заявив, що хотів би пофотографувати зірку в стилі ню. Ірина Гросу змогла розгорнути всі чотири тренерські крісла всього з перших нот, здивувавши суддів тим, що сама собі акомпанувала голосом за допомогою семплера. Дивно, але це було перше подібне виступ у дівчини.

На шоу також прийшла Христина Дмытрык, яка вже 17 років живе в Лондоні і керує рок-хором з 400 осіб. Співачка вибрала для виступу композицію Сергія Бабкіна "Нева". Інші учасники виконували такі хіти, як "Somebody to love", "Bound to you" Крістіни Агілери, "A Little Party Never Killed Nobody", "Дзвенить січнева завірюха", "Girl With One Eye", "BACK IN THE USSR" групи The Beatles та інші.

Найбільше суддів вразила композиція Миколи Мозгового "Материнська любов", яку виконав священик з Березані Олександр Клименко. Протоієрей настільки проникливо заспівав, що Тіна Кароль не могла стримати сліз.

До речі, 3 випуск Голос країни 2017 можна дивитися на Styler.