ua en ru

Хата на тата 2017: 6 сезон 9 випуск дивитися онлайн

Хата на тата 2017: 6 сезон 9 випуск дивитися онлайн Фото: СТБ

Хата на тата 2017: 6 сезон 9 випуск можна дивитися онлайн на Styler. Новий епізод шоу вийшов в понеділок, 30 жовтня на каналі СТБ.

Хата на тата 2017: 6 сезон 9 випуск показав, як чоловік перевиховував своїх гламурних дочок, а також виконував обіцянку, яку дав Олегу Виннику.

Хата на тата 2017: 6 сезон 9 випуск

На цьому тижні героєм шоу став найбільш співаючий тато на проекті. Юрій Яценко все життя мріяв стати популярним виконавцем, як Павло Зібров та Олег Винник. Всі свої гроші чоловік витрачав на дорогі костюми і уроки вокалу, а також знімав кліпи на свої пісні і виступав на сільських святах. Він каже: "Я созданий для любві и для музики. Ну, мікрофон і чарка. А що ще робити цимі ручками? Ну ви шо?".

Дочки також не думали про те, щоб робити домашні справи і добре вчитися. 14-річні дівчатка мріяли про багатих наречених і вважали себе "гламурними чіками". Юрій отримав складне завдання - зробити з них справжніх леді. Він зрозумів: "Це якісь термінатори ростуть. Стидоба. Вони ж невоспитані". Щоб виконати завдання, Оля і Лена повинні підготуватися до званого обіду.

Чому герой розплакався від виступу для дружини, і чи зміг він виконати все, що пообіцяв Олегу Виннику, - дивіться в 9 випуску 6 сезону шоу Хата на тата в ефірі каналу СТБ і онлайн у нас на Styler.