ru ua

Холостяк: 7 сезон 10 випуск дивитися онлайн

Холостяк: 7 сезон 10 випуск дивитися онлайн Фото: Холостяк Дмитро Черкасов (holostyak.stb.ua)

У п'ятницю, 12 травня, на телеканалі СТБ вийде 10 випуск найяскравішого проекту цієї весни "Холостяк", який можна буде подивитися онлайн на Styler.

"Холостяк", 7 сезон, 10 випуск покаже нам домашнє життя учасниць, Дмитро познайомиться з родинами чотирьох дівчат, що залишилися на проекті.

Холостяк: 7 сезон 10 випуск

Сонячні іспанські канікули підійшли до кінця, і учасникам час повертатися в рідну Україну. На проекті залишилося всього чотири претендентки на серце Холостяка, йому пора ще краще пізнати учасниць і познайомитися з їх батьками. Чи зможе він знайти з ними спільну мову?

Перша дівчина покличе Дмитра до себе на батьківщину - в справжнє українське село. Там вона покаже всі дорогі для себе місця, проведе екскурсію своєю школою. Вона буде відвертою і розповість про свою давню мрію, яка так і не збулася. Холостяк захоче зробити дівчину щасливою і запропонує здійснити бажання разом. Зустріч з її батьками подарує Дімі багато емоцій, але не всі позитивні ... Батько дівчини розповість про дочку шокуючу правду, Холостяк засумнівається в її щирості.

Відео: Дмитро познайомиться з маленькою донькою Юлі (YouTube / Холостяк)

Друга учасниця зустріне Діму в колоритній Одесі. Ця зустріч буде дуже зворушливою, тому що там Холостяка чекатиме ще й маленька дочка дівчини. Як малятко відреагує на нього, чи зможе він знайти до неї підхід?

Знайомство з батьками третьої дівчини дуже здивує Холостяка: перед цим вона влаштує сюрприз і відведе Діму в незвичайне місце. А зустріч з мамою учасниці обернеться ризиком для здоров'я. Чи залишиться Дмитро неушкодженим після цього візиту?

Четверте знайомство стане одним з найбільш пам'ятних, в рідному місті дівчини його зустрічатиме циганський табір! Після несподіваних веселощів справи підуть гірше: зустріч з родиною змусить Діму засумувати і навіть перейти на підвищений тон з мамою учасниці. Чому вона влаштує йому допит, і навіщо батько дівчини захоче серйозно з ним поговорити?

Відео: Анонс 10 випуску шоу "Холостяк-7" (YouTube / Холостяк)

Хто залишиться в трійці кращих, а хто не отримає дорогоцінну троянду, - дивіться в 10 випуску 7 сезону "Холостяк" на каналі СТБ і онлайн у нас на Styler.