ru ua

Холостяк: 7 сезон 11 випуск

Холостяк: 7 сезон 11 випуск Фото: Фіналістки шоу Холостяк (holostyak.stb.ua)

У п'ятницю, 19 травня, на телеканалі СТБ вийде 11 випуск найромантичнішого шоу "Холостяк", який можна буде подивитися онлайн на Styler.

"Холостяк", 7 сезон, 11 випуск покаже нам, як любовна епопея наближається до свого фіналу: Холостяк перший раз в житті веде дівчат знайомитись зі своїми батьками. Хто з дівчат зможе створити гарне враження про себе у найрідніших людей Дмитра?

Холостяк: 7 сезон 11 випуск

Першою на зустріч з родичами Дмитра відправиться Стелла. Вона запам'яталася глядачеві як одна з найяскравіших та емоційних дівчат за весь сезон. На неї буде чекати сюрприз: Холостяк поділиться з нею найпотаємнішим в своєму житті - плаванням. Але тренувати її буде не він, а його тато, який проведе з нею заняття для справжніх спортсменів та постарається вивести дівчину на чисту воду. Після цього учасниця відвідає будинок Діми, де їй доведеться пройти перевірку від потенційної свекрухи. Що збентежить маму Діми?

Відео: Анонс 11 випуску шоу "Холостяк-7" (YouTube / Холостяк)

Друга учасниця теж відправиться знайомитись з близькими людьми Діми. В процесі розмови вона проговориться про декілька незрозумілих і неприємних фактів зі своєї біографії. Невже вона все ще не поставила крапку на своєму минулому? Як відреагують на це господарі будинку?

Третій дівчині пощастить побувати в недобудованому будинку Холостяка. Він навіть запропонує їй разом вибрати для нього кухню. Все буде проходити добре, але мама Діми влаштує дівчині випробування, чим доведе її до істерики. Чи змириться учасниця з новою інформацією про можливе майбутнє чоловіка, чи підтримає вона його?

Відео: Зустріч Ліди з батьками Холостяка виявиться не дуже приємною (YouTube / Холостяк)

Хто не отримає троянду на останній церемонії та залишиться ні з чим за крок до щасливого майбутнього з Дмитром, - дивіться в 11 випуску 7 сезону "Холостяк" на каналі СТБ та онлайн у нас на Styler.