ua en ru

Холостяк: 7 сезон 7 випуск дивитися онлайн

Холостяк: 7 сезон 7 випуск дивитися онлайн Побачення на проекті / Кадр з відео Youtube-каналу Холостяк

У п'ятницю, 21 квітня, на телеканалі СТБ вийшов 7 випуск найромантичнішого українського шоу "Холостяк", який можна дивитися онлайн на Styler

Холостяк, 7 сезон, 7 випуск показав нам те, чого не було за всі 7 років існування проекту! Учасники шоу розпалювали вогонь кохання на пляжах Тенеріфе, які прямо створені для закоханих.

Холостяк: 7 сезон 7 випуск

На берегах сонячної Іспанії романтика буде витати в повітрі. Дмитро відправиться на побачення з однією з дівчат та відчує, що слабке почуття симпатії переростає в щось більш глибоке. Поруч з нею його тіло буде тремтіти від хвилювання, все побачення він буде тримати її руку та вдихати запах її волосся. У п'ятницю ми дізнаємося, хто ж наповнив серце Холостяка самими ніжними почуттями.

Відео: Перша частина 7 випуску шоу Холостяк (YouTube / Холостяк)

Іншим дівчатам пощастить значно менше: Дмитро просто не прийде на побачення. Що перешкодить коханню? Учасниці шоу влаштують скандал, тому що будуть ображені витівками чоловіка. Чи є сенс їм залишатися на проекті, якщо його серце вже зайняте іншою жінкою?

Чи покинуть дівчата Холостяка, та хто з учасниць зможе розтопити лід Дмитра, - дивіться в 7 випуску 7 сезону "Холостяк" на каналі СТБ та онлайн у нас на Styler.