МастерШеф.Діті: 2 сезон 14 випуск

STYLERТВ-шоу        15.03.2017 - 14:40
Фото: кулінари "МастерШеф. Діти" 2 сезон (stb.ua)
Фото: кулінари "МастерШеф. Діти" 2 сезон (stb.ua)

У середу, 15 березня, на телеканалі СТБ вийде 14 випуск шоу МастерШеф.Діті, який можна дивитися онлайн на Styler

МастерШеф.Діті, 2 сезон, 14 випуск, дасть можливість комусь із юних кулінарів відчути себе справжнім шефом на кухні, а комусь доведеться побути в ролі підлеглого. Голосування завершиться зі сльозами на очах і образою на кращу подругу однієї з учасниць.

МастерШеф.Діті: 2 сезон, 14 випуск

Чергова серія кулінарного реаліті-шоу каналу СТБ вийде о 20:00 15 березня. Учасникам "МастерШефа.Діті" знову доведеться подолати масу випрбувань і пройти перевірку дружбою.

Капітанам червоної і синьої команд необхідно буде вибрати, хто з підлеглих гідний готувати на кухні проекту, а кого слід усунути від участі в конкурсі. При цьому, один з "шефів" буде судити об'єктивно, а інший вибере друзів. Юні кулінари зможуть спробувати працювати в команді, і у синіх на цьому етапі з'являться проблеми.

Битва чорних фартухів також пройде не без несподіванок. На перший погляд легке завдання перетвориться на важке випробування після того, як судді презентують учасникам незвичайні девайси, якими бов'язково потрібно буде користуватися в процесі приготування їжі.

Судді презентують учасникам незвичайні девайси для битви чорних фартухівФото: Судді презентують учасникам незвичайні девайси для битви чорних фартухів

Чим все закінчиться, і хто з маленьких кулінарів залишить "МастерШеф.Діті-2" в 14 випуску, дивіться сьогодні о 20:00 на СТБ і онлайн у нас на Styler.

On Top