ru ua

МастерШеф.Діти: 2 сезон випуск 30 дивитися онлайн

МастерШеф.Діти: 2 сезон випуск 30 дивитися онлайн Фото: Шоу "МастерШеф.Діти-2" (juniorchef.stb.ua)

У середу, 10 травня, на телеканалі СТБ вийшов 30 випуск кулінарного шоу "МастерШеф.Діти", який можна дивитися онлайн на Styler

"МастерШеф.Діти", 2 сезон випуск 30 покаже нам, чи зможуть 8 кращих учасників цього сезону задовольнити дуже вимогливих дегустаторів. Конкурси стануть ще складніше і небезпечніше, дітям доведеться показати свою майстерність і навички. 

МастерШеф.Діти: 2 сезон, випуск 30

У цьому випуску на знамениту кухню повернуться переможці та фіналісти минулих дорослих сезонів. Ми побачимо, що не тільки діти будуть змагатися за право приготувати найкращу страву, але і дегустатори захочуть показати свої знання та професіоналізм і почнуть сперечатися. В кінці конкурсу вони будуть платити гроші за страви і таким чином виберуть кращу команду.

МастерШеф.Діти, 2 сезон випуск 30

Дивитися онлайн першу частину МастерШеф.Діті, 2 сезон 30 випуск можна тут

Дітей чекає дивний і небезпечний конкурс, де вони повинні будуть показати свій командний дух і навіть фізичну підготовку! Стіл зі всіма продуктами і пристроями буде підвішений до стелі, і щоб дістати до нього, учасники повинні будуть побудувати живу піраміду. Чи зможуть діти виконати це завдання без травм і падінь?

МастерШеф.Діти, 2 сезон випуск 30

Дивитися онлайн другу частину МастерШеф.Діті, 2 сезон 30 випуск можна тут

Кому з команд дегустатори заплатять більше, і хто все-таки зможе опустити стіл, — дивіться в 30 випуск 2 сезону "МастерШеф.Діти" на каналі СТБ і онлайн у нас на Styler.