МастерШеф.Діти: 2 сезон 31 випуск дивитись онлайн

Четвер 18 травня 2017 11:41
МастерШеф.Діти: 2 сезон 31 випуск дивитись онлайн
Фото: Шоу "МастерШеф.Діти-2" (juniorchef.stb.ua)

У вівторок, 16 травня, на телеканалі СТБ вийшо 31 випуск унікального кулінарного шоу "МастерШеф.Діті", який можна подивитися онлайн на Styler

МастерШеф.Діті, 2 сезон 31 випуск покаже нам азартну сторону учасників, що залишилися, визначить їх успішність та шокує нас жорстокими рішеннями суддів.

МастерШеф.Діті: 2 сезон, 31 випуск

Цього вівторка на дітей чекає казино на кухні, азартні ігри будуть визначати долю їхніх майбутніх страв. Учасники поділяться на команди і будуть кидати гральні кістки. Число, яке випаде, буде відповідати певному продукту, який вони повинні будуть приготувати. Складність конкурсу полягає в випробуванні удачі: одній з команд три рази поспіль випадуть таргани. Як кухарята вийдуть з цієї складної ситуації і чи зможуть вони проявити свою майстерність?

МастерШеф.Діті: 2 сезон, 31 випуск Часть 1

 

Дивитися онлайн МастерШеф.Діті: 2 сезон, 31 випуск, частина 1 можна тут

У другому конкурсі кулінари повинні будуть крутити барабан, який покаже їм, яке блюдо, якого кольору і з якої країни вони повинні приготувати. Це стане одним із найяскравіших випробувань сезону, дітям потрібно буде проявити не тільки свої кулінарні здібності, а й винахідливість. Одному з учасників доведеться приготувати блакитне блюдо під колір очей однієї з суддів.

МастерШеф.Діті: 2 сезон, 31 випуск, частина 2

Дивитися онлайн МастерШеф.Діті: 2 сезон, 31 випуск, частина 2 можна тут

На кухню зайдуть несподівані гості: учасники другого дитячого сезону, які вже вибули. Спочатку кулінари зрадіють появі своїх старих друзів, але все обернеться не так, як вони очікували. Колишні конкуренти захочуть відігратися на товаришах і будуть замовляти їм найскладніші і незвичні страви, а оцінювати їх будуть дуже вимогливо і прискіпливо. Чи зможуть майбутні фіналісти задовольнити їх смаки?

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся