ru ua

МастерШеф.Діти: 2 сезон 32 випуск

МастерШеф.Діти: 2 сезон 32 випуск Фото:"МастерШеф.Діти-2" (juniorchef.stb.ua)

У середу, 17 травня, на телеканалі СТБ вийде 32 випуск кулінарного шоу "МастерШеф.Діті", який можна буде подивитися онлайн на Styler.

МастерШеф.Діті, 2 сезон 32 випуск покаже нам, як ті учасники цього сезону, що раніше вибули, знову повернуться на знамениту кухню, а найслабші кулінари програми будуть боротися за місце на проекті в дуже складному випробуванні.

МастерШеф.Діті: 2 сезон, 32 випуск

Чим ближче до фіналу, тим завдання стають складнішими, а страви дітей зовсім не дитячими! Цей випуск порадує нас поверненням учасників проекту, які з'являться на кухні в новій для себе ролі: вони будуть гостями і замовлять колишнім товаришам страви на приготування. Але які це будуть страви! Діти захочуть відігратися за свій програш і придумають найскладніші завдання, особливо відзначиться усіма улюблений Пірожуля: він назве блюдо, про яке навіть ніхто не чув. Чи зможуть кухаря виконати його нереальне замовлення?

Битва чорних фартухів теж пройде в цікавому форматі: діти повинні будуть готувати незвичайні ресторанні страви в незручній позі. Вони будуть лежати під низькими столами і пересуватися по кухні на лежаках на колесах. Що з цього вийде, і хто залишиться на проекті?

Анонс Фото: Анонс 32 випуску 2 сезону "МастерШеф.Діті" (кадр з відео juniorchef.stb.ua)

Чи залишаться задоволеними колишні учасники, та хто з конкурсантів поїде додому - дивіться в 32 випуску 2 сезону "МастерШеф.Діті" на каналі СТБ та онлайн у нас на Styler.