ru ua

МастерШеф.Діті: 2 сезон 35 випуск дивитися онлайн

МастерШеф.Діті: 2 сезон 35 випуск дивитися онлайн Фото: Судді шоу "МастерШеф.Діті-2" (juniorchef.stb.ua)

У вівторок, 30 травня, на телеканалі СТБ вийшла 35 серія кращого дитячого кулінарного шоу країни "МастерШеф.Діті", який можна дивитися онлайн на Styler

"МастерШеф.Діти", 2 сезон 35 випуск стане суперфіналом, де троє кращих кухарів змагатимуться в останньому конкурсі і покажуть максимум своїх здібностей. Ми нарешті дізнаємося, кого ж назвуть найкращим кулінаром цього сезону!

МастерШеф.Діти: 2 сезон, 35 випуск

Другий сезон добігає кінця, і вже 30 травня стане відомо ім'я переможця! Цей щасливчик отримає не тільки любов і захоплення українців, а й грошовий приз в розмірі 100 000 гривень, а також навчання в одній з кращих кулінарних шкіл світу - Le Cordon Bleu. За цю можливість в суперфіналі боротимуться троє фіналістів: запальна Маша Сирота, серйозна Марина Литвиненко та оптимістична Віка Подлепенська. Жодна з них не хоче віддавати перемогу іншій, кожна впевнена в своїх силах і налаштована на серйозну боротьбу.

Учасники кулінарного реаліті повинні будуть приготувати три кращих страви в своєму житті: закуску, основне і десерт. Але і тут не обійдеться без складнощів, тому що права на помилку немає ні у кого. До того ж, з балконів за їх роботою спостерігатимуть колишні конкурсанти і сім'ї, які завалять дітей порадами і будуть дуже заважати. Чи зможуть дівчинки зібратися і думати тільки про страву?

Відео: МастерШеф Діти. Суперфінал (juniorchef.stb.ua)

Відео: МастерШеф Діти. Суперфінал (juniorchef.stb.ua)

Відео: МастерШеф Діти. Суперфінал (juniorchef.stb.ua)

Відео: МастерШеф Діти. Суперфінал (juniorchef.stb.ua)

Як судді відреагують на плагіат основних страв, і хто ж стане кращим з кращих, - дивіться в 35 випуску 2 сезону "МастерШеф.Діті" на каналі СТБ і онлайн у нас на Styler.