ru ua

МастерШеф.Діти: 2 сезон 36 випуск

МастерШеф.Діти: 2 сезон 36 випуск Фото: Шоу "МастерШеф.Діти-2" (juniorchef.stb.ua)

У середу, 31 травня, на телеканалі СТБ вийшов 36 випуск улюбленого українського кулінарного шоу "МастерШеф.Діті", який можна дивитися онлайн на Styler

"МастерШеф.Діті", 2 сезон 36 випуск покаже нам, що відбувалося за лаштунками проекту, які драми розвивалися поза ефіром, і всі кумедні моменти, які не входили в випуски.

МастерШеф.Діті: 2 сезон, 36 випуск

Цей сезон підійшов до кінця, і ми вже знаємо ім'я переможниці: Марина Литвиненко стала кращим кулінаром проекту і довела всім, що вона гідна цього титулу. Але що відбувалося в студії і житті дітей поза ефіром? Про це розповість випуск про невідому версію проекту.

Тут ми побачимо, як учасники проводили свій вільний час: отримаємо задоволення від їх пригод в аквапарку, послухаємо, як між зйомками вони збиралися разом і співали під гітару. Нам покажуть найсмішніші моменти з ляпами не тільки дітей, а й журі. Ми дізнаємося, як суворі судді поводяться в реальному житті, як виховують власних дітей.

Юні кулінари візьмуть участь в цікавому експерименті: їх посадять в одну кімнату і будуть показувати випуски шоу, де вони наговорили один про одного багато гидот. Як вони стануть на це реагувати, як виправдають свої слова? У кімнаті стане настільки "спекотно", що діти будуть просити припинити показувати їм самих себе.

Також нам відкриють таємницю романтичних відносин: як хлопці залицялися до дівчат, хто розчарувався в своїх почуттях, а хто буде зберігати свою любов і після проекту. Глядачам покажуть дивовижні пригоди учасників в Барселоні: там вони будуть пробувати незвичайні страви місцевої кухні, гуляти по шикарним пляжам, знайомитися з відомими кухарями, і вивчати кулінарну культуру країни.

Відео: З6 випуск шоу "МастерШеф.Діті-2" (juniorchef.stb.ua)

Відео: З6 випуск шоу "МастерШеф.Діті-2" (juniorchef.stb.ua)

Відео: З6 випуск шоу "МастерШеф.Діті-2" (juniorchef.stb.ua)

Відео: З6 випуск шоу "МастерШеф.Діті-2" (juniorchef.stb.ua)

Як розважалися діти поза проектом, і які інтриги нам не показували в минулих випусках - дивіться в 36 випуску 2 сезону "МастерШеф.Діті" на каналі СТБ і онлайн у нас на Styler.