ua ru

МастерШеф.Діти 2 сезон 6 випуск шоу дивитись онлайн

МастерШеф.Діти 2 сезон 6 випуск шоу дивитись онлайн Фото: МастерШеф.Діти 2 сезон

У вівторок, 15 лютого, на телеканалі СТБ вийшов 6 випуск 2 сезону шоу МастерШеф.Діти, який можна дивитися онлайн на Styler

Дивитися телешоу МастерШеф.Діти 6 випуск 2 сезону телеканалу СТБ. Всі сезони шоу і випуски, а також останні новини МастерШеф.Діти можна дивитись онлайн на Styler.

МастерШеф.Діти, 6 випуск, 2 сезон

У новому випуску кулінарного проекту МастерШеф.Діти глядачів чекав сюрприз – тиша. Мовчазні ведучі зустріли своїх підопічних в однакових темно-синіх футболках, на яких були наклеєні клапті тканини того ж кольору. Саме на футболках були написані послання маленьким кухарям. Один з ведучих попросив учасників шоу розділитися на команди. Під час вибору ведучими капітанів команд стало відомо, що захворів Ілля Васютинський. Ведуча Тетяна вибрала в капітани одну з дівчаток, а другого капітана команди маленькїй кухарці довелося вибрати самостійно. Потім два капітана набирали команди.

Однак не все так гладко. Одну з учасниць шоу ніхто не захотів обирати!

Після відбору мовчазні судді влаштували "Лебедине озеро" і зняли футболки. Учасників закликали підняти дві загадкові коробки, які з самого початку стояли посеред зали. Що було в коробках – дивіться у шоу. У новому конкурсі рецепти страв були написані на футболках учасників. А для того, щоб приготувати страву, конкурентам треба було об'єднатися. Проте в ході приготувань команди сварилися і не могли знайти спільну мову. Ектору довелося повчати одного з капітанів команд і пояснити заплаканному кухареві його значення в конкурсі. Без обіймів, звичайно, не обійшлося. Тим не менш, після проведення конкурсу ведучі були роззлючені.

МастерШеф.Діти 2 сезон 6 випуск шоу дивитись онлайн

Випуск 6. Частина 1. МастерШеф Діти 2. Рецепти на футболках можна подивитися тут.

У другій частині нового випуску глядачам довелося вдруге пережити Новий рік. А от учасникам шоу пощастило вперше за всю історію шоу вітати гостей.

МастерШеф.Діти 2 сезон 6 випуск шоу дивитись онлайн

Випуск 6. Частина 2. МастерШеф Діти 2. Солодощі для дітей з інтернату можна подивитися тут.

До речі, можна дивитися онлайн МастерШеф.Діти 2 сезон 5 випуск шоу.