ua en ru

Модель XL: 1 випуск дивитися онлайн

Модель XL: 1 випуск дивитися онлайн Фото: 1+1

Модель XL: 1 випуск можна дивитися онлайн на Styler. Новий епізод шоу вийшов у вівторок, 1 листопада на каналі 1+1.

Модель XL: 1 випуск показав, як українські красуні plus-size будуть розширювати сучасне уявлення українців про стандарти краси.

Модель XL: 1 випуск

На цьому тижні учасниці почнуть проходити кастинг на участь у проекті. Вибирати моделей буде журі, яке складається з ведучої Каті Осадчої, дизайнера Андре Тана, хореографа Влада Ями та моделі plus-size Тетяни Мацкевич. Андре Тан в студії "Сніданку з 1+1" розповів: "У реаліті" Модель XL" дуже важлива місія. Українські жінки красиві, але на жаль, дуже невпевнені в собі. У цьому проекті ми зламаємо стереотипи і допоможемо їм повірити в себе". Учасниці виходили на подіум у одних купальниках, що було для багатьох несподіванкою.

Катя Осадча зізналася, як вони оцінюють учасниць: "Не всі дівчата з пишними формами можуть бути моделями. Ми шукали фігуру типу "пісочний годинник" з параметрами 120-90-120. Але не всі дівчата, які потрапили в реаліті, мали такі форми. оскільки навіть стандартні моделі не завжди мають ідеальну фігуру. Ми враховували і інші критерії. Наприклад, для мене була дуже важлива цілеспрямованість. Ми шукали дівчат, які стануть першими в Україні моделями плюс сайз, і я мрію, щоб наші учасниці представляли Україну на міжнародному рівні".

Чим будуть дивувати українців нестандартні моделі, і хто підкорить журі своєю фігурою і харизмою, - дивіться в 1 випуску шоу Модель XL в ефірі каналу 1+1 та онлайн у нас на Styler.

Відео: Модель XL, 1 випуск (YouTube/Модель XL)