ua en ru

Модель XL: 3 випуск дивитися онлайн

Модель XL: 3 випуск дивитися онлайн Фото: 1+1

Модель XL: 3 випуск можна дивитися онлайн на Styler. Новий епізод шоу вийшов у вівторок, 14 листопада, на каналі 1+!.

Модель XL: 3 випуск показав, як 30 учасниць пройшли три складних випробування і довели членам журі, що саме вони гідні продовжити шлях на проекті.

Модель XL: 3 випуск

Спочатку моделі показали себе в фотосесії в образах представників шести професій. У цьому їм допомагали досвідчені чоловіки, які займаються зйомками професійно. Андре Тан розповів: "Ідеальна модель плюс сайз - це дівчина, яка поєднує в собі безліч різних професій. Вона здатна перевтілитися в будь-який образ". Другим випробуванням став танцювальний батл в стилі вог. Тетяна Мацкнвіч зазначила: "Танці - це те, що повинно бути в житті кожної моделі, а плюс сайз моделі - тим більше. Вони дають грацію і легкість".

Закінчило випуск дефіле від учасниць в японському стилі. Спеціально для цього випробування були виготовлені унікальні кімоно з традиційними японськими візерунками, які наносилися вручну. Катя Осадча розповіла про складнощі дефіле: "Випробування в східному вбранні, ще й з вазами і напарницею - це випробування на стійкість, парну роботу і вміння дефілювати. Це важке випробування, яке допоможе нам вибрати десятку кращих. Дівчата не знали про вази заздалегідь. Для нас головне - не те, розіб'ють вони вазу чи ні, а чи не розгубляться вони на подіумі. Але учасниці про це ще не знають ".

Хто увійшов до десятки кращих, і у кого з красунь вийшло найкраще проявити себе, - дивіться в 3 випуску шоу Модель XL в ефірі каналу 1 + 1 та онлайн у нас на Styler.

Відео: Модель XL, 3 випуск (YouTube/МодельXL)