ru ua

Орел і решка. Зірки Дурбан: 1 випуск дивитися онлайн

Орел і решка. Зірки Дурбан: 1 випуск дивитися онлайн Фото: скріншот youtube

Орел і решка. Зірки Дурбан: 1 випуск можна дивитися онлайн на Styler. Новий епізод шоу вийшов у неділю, 10 листопада, на каналі Інтер.

Орел і решка. Зірки Дурбан, 1 випуск показав, як Коля Серга і Катерина Варнава вирушили на кращий курорт ПАР - в місто Дурбан.

Орел і решка. Зірки Дурбан: 1 випуск

У цьому випуску Коля і Катя познайомилися з культурою Дурбана: хтось поринув до акул, випробував на собі свінг-банджи-джамп і класичне африканське сафарі, а хтось познайомився з самими засновниками міста.

Варнава розповіла: "Це одна з найбільш безбашенних, найнеймовірніших, пам'ятних пригод в моєму житті. І я дуже давно так багато не ходила пішки! У Дурбані ми кудись добиралися на маршрутці, кудись - на поїзді або на машині, але в цілому - дуже багато ходили. І це було найскладніше. Хоча під кінець зйомок мені це навіть стало подобатися. Завдяки "Орлу та решці" я накачала собі такі ікри, що після програми я не влажу ні в одні джинси! Взагалі хочеться захопитися і просто сказати величезне спасибі знімальній групі. Вони стільки всього для мене зробили, придумали і з таким розумінням і терпінням поставилися до моєї персони. Хлопці, спасибі велике, я вас люблю, ви - найкращі!".

Хто з ведучих отримає рюкзак, а хто золоту карту, - дивіться в 1 випуску шоу "Орел і Решка.Зірки" в ефірі каналу Інтер і онлайн у нас на Styler.

Відео: Орел і Решка. Зірки Дурбан, 1 випуск (YouTube / Орел і решка)