ua en ru

"Пахне підставою": MONATIK став жертвою жорсткого розіграшу "Кварталу 95" (відео)

"Пахне підставою": MONATIK став жертвою жорсткого розіграшу "Кварталу 95" (відео) Фото: MONATIK (facebook.com/dimamonatyk)

Зірку вигнали з ресторану, а пізніше він опинився в наручниках

Відомий український співак MONATIK опинився в центрі скандальної історії, яку для нього придумала студія "Квартал 95". У розіграші, який показали у новому випуску "Вечірнього Києва", виконавця затримують за кермом чужого авто, в якому знаходять заборонені предмети. Відео опублікували на YouTube.

Відео: "Квартал 95" розіграв MONATIK (YouTube/Студія Квартал 95 Online)

Розіграти співака допомогла його продюсер Дзиґа, яка привозить його і чоловіка Анатолія Анатоліча в ресторан, де вони повинні зустрітися з клієнтом. Там під виглядом елітного вина і сиру Монатіка напоїли звичайним кагором. Пізніше співака виставили із закладу під виглядом закриття на спецобслуговування, а на стоянці, де він чекає колег, його просять допомогти завести автомобіль.

Тут розгортається основна частина розіграшу: патрульні поліцейські виявляють MONATIK напідпитку за кермом викраденого авто, а в його салоні знайшли зброю та наркотики. Надівши на співака наручники, правоохоронці намагаються підняти авто на евакуатор. Співак реагував на те, що відбувається з часткою гумору, кажучи, що "пахне підставою".

Також MONATIK знявся у новорічній пародії "Кварталу 95" на власний хіт. Хіт "Кружляє голову" змінили, уявивши, що головний герой добре випив на Новий рік.

Якщо MONATIK виконував звичну для глядачів партію, то його "підспівки" – група "Бояр" креативила, як могла.

"Як ендорфіни пішли, колотить, нудить, і серце барахлить, і в печінці коліт. За графином графин бухав, як кретин, голова твоя болить – вертольоти ловить!" – співають кварталівці.

До речі, "Квартал 95" жорстко розіграв популярну українську співачку.