ua en ru

Панянка-селянка: випуск 130 дивитися онлайн

Панянка-селянка: випуск 130 дивитися онлайн Панянка-селянка/Кадр з відео YouTube-канал ТЕТ

У п'ятницю, 21 квітня, на телеканалі ТЕТ вийде 130 випуск шоу Панянка-селянка, який можна дивитися онлайн на Styler

Панянка-селянка, 130 випуск продемонструє глядачам, наскільки кардинально може змінитися життя учасниць реаліті-експерименту з абсолютно різних світів.

Панянка-селянка: 130 випуск

У черговій серії шоу на три дні своїми життями, захопленнями та обов'язками поміняються харків'янка і селянка з Сумської області. Обидві прийшли на проект, щоб стати краще.

Аліса з Харкова - багата "панянка", яка звикла жити в своє задоволення. Вона з дуже забезпеченої родини і ніколи не відмовляє собі в розвагах, дорогих речах та прикрасах. У дівчини є власна квартира - подарунок батьків на честь закінчення університету. Що ж не так в ідеальному житті "панянки", і чому вона вирішила поїхати в село? Для Аліси експеримент повинен стати спробою перевиховання, адже друзі вважають її занадто прямолінійною і різкою.

Друга героїня шоу - Оля. Її складно назвати скромною простачкою. Смілива селянка з Сумщини захоплюється екстремальними розвагами. Дівчина ходить по склу та навіть іноді виступає в цирку з власним номером. Заповітне бажання Олі - взяти участь у проекті і в ролі "селянки", і в ролі "панянки", і воно вже починає збуватися.

Відео: Панянка-селянка: випуск 130 (YouTube-канал ТЕТ)

Дивіться шоу "Панянка-селянка" (130 випуск) в ефірі каналу ТЕТ і онлайн у нас на Styler.