ru ua

Панянка-селянка: випуск 138 д

Панянка-селянка: випуск 138 д Шоу "Панянка-селянка"/ Кадр з відео YouTube-канал ТЕТ

У середу, 10 травня, на телеканалі ТЕТ вийшов 138 випуск шоу "Панянка-селянка", який можна дивитися онлайн на Styler.

Панянка-селянка, 138 випуск дозволить нам дізнатися, яким може бути життя в селі для впевненої в собі "панянки", і як скромна "селянка" поведе себе в незвичних ситуаціях.

Панянка-селянка: випуск 138

Протягом проекту глядачі неодноразово ставали свідками кардинальних змін в житті дівчат з абсолютно різних світів. Успішні і самовпевнені світські левиці не раз показували, що вони здатні до важкої роботи, а затиснуті "селянки" розкривалися і відчували себе цілком комфортно в розкішних умовах.

У черговому випуску реаліті-експерименту ми познайомимося з діджеєм Ланою, чия творча кар'єра успішно розвивається. Дівчина живе яскравим життям, ні в чому собі не відмовляючи. Друга учасниця проекту - невибаглива і скромна мешканка села Дарина.

Захоплюючий обмін долями, новий досвід, багаті розваги дозволять дівчатам відчути неймовірні емоції, відпочити від сірих буднів і відкрити в собі нові риси характеру.

Які випробування для Лани і Даші готує проект, і чи зможуть дівчата виконати всі завдання, - дивіться в 138 випуску шоу "Панянка-селянка" на телеканалі ТЕТ і онлайн у нас на Styler.