ru ua

Пацанки. Нове життя: 18 випуск дивитися онлайн

Пацанки. Нове життя: 18 випуск дивитися онлайн Фото: Новий год

Пацанки. Нове життя: 18 випуск можна дивитися онлайн на Styler. Новий епізод шоу вийшов у четвер, 14 грудня, на Новому каналі.

Пацанки. Нове життя: 18 випуск показав, як Чайці допоміг її досвід у журналістиці, і як розвивалася кар'єра інших дівчат.

Пацанки. Нове життя: 18 випуск

У минулому випуску Юля спробувала себе в ролі журналістки і вирушила до ВР. Там вона "ловила" нардепів і намагалася розвідати обстановку. Через кілька годин роботи у Верховній Раді пацанка заявила, що тепер готова наводити порядок в країні в якості президента.

Дівчата образилися на неї, оскільки Юля навіть не розповіла, де залишилася на ніч. Чайка ж провела ніч в квартирі Саміра, а вранці на неї чекала записка і сніданок. Вона дізналася, що хлопець вже втік на роботу. Під подушкою пацанка знайшла дві пари рожевих наручників і усвідомила, що нічого не пам'ятає з минулої ночі. І раптом вона почула внизу голос мами Саміра.

Чи розповість хлопець, що було між ним і Юлією вночі, і чи пробачать її дівчата, - дивіться в 18 випуску шоу Пацанки. Нове життя в ефірі Нового каналу та онлайн у нас на Styler.

Відео: Пацанки. Нове життя: 18 випуск(YouTube/Новый канал)