ua en ru

Пацанки. Нове життя: 7 випуск дивитися онлайн

Пацанки. Нове життя: 7 випуск дивитися онлайн Фото: Новий канал

Пацанки. Нове життя: 7 випуск можна дивитися онлайн на Styler. Новий епізод шоу вийшов у вівторок, 21 листопада, на Новому каналі

Пацанки. Нове життя: 7 випуск показав, як Люда покинула проект, і до решти дівчат приєдналася інша пацанка.

Пацанки. Нове життя: 7 випуск

У цьому випуску Галя "Клеопатра" продовжила спроби відкрити свій бізнес. Раніше вона вже відкривала салон краси, але першій і останній клієнтці не сподобалося обслуговування. Галя розповіла: "Усе почалося з того, що їй не сподобалися мої кисті для макіяжу. Потім між нами розгорівся скандал через те, що у мене немає коричневої підводки. Вона почала розповідати, що це непрофесійно. Я хотіла їй волосся повидирати, воно у неї довге-довге. Я засмутилася, і навіть не через гроші, а тому що це була моя перша клієнтка. Вирішила закрити салон "на дому", у мене дійсно немає багато косметики, інструментів ..."

Але дівчина не зупинилася і вирішила відкрити салон для собак. Вона представиться французьким майстром і проситиме за стрижку тварини 200 доларів.

Як оцінять роботу Галі перші клієнти, і чому Люда розчарує творців шоу, - дивіться в 7 випуску шоу Пацанки. Нове життя в ефірі Нового каналу та онлайн у нас на Styler.

Відео: Пацанки. Нове життя, 7 випуск (YouTube / Новий канал)