ru ua

Стало відоме ім'я переможця шоу МастерШеф.Діти

Стало відоме ім'я переможця шоу МастерШеф.Діти Фото: Учасники шоу "МастерШеф.Діти" (stb.ua)

Останній ефір другого сезону МастерШеф.Діти виявився дуже емоційним

У суперфіналі популярного шоу МастерШеф.Діти відбулася вирішальна битва трьох найсильніших юних кулінарів сезону - Марини Литвиненко, Віки Подлипенської і Маші Сироти.

Зазначимо, що за правилами суперфіналу юним кулінарам варто було приготувати три страви: закуску, основне і десерт. На все про все у них було лише дві години.

До речі, підтримати Машу, Марину та Віку у вирішальному кулінарному бою приїхали учасники, які раніше покинули проект, а також їх близькі родичі.

Стало відоме ім'я переможця шоу МастерШеф.Діти

Фото: Марина Литвиненко (stb.ua)

Кулінари постаралися приготувати щось особливе і здивувати суддів способом приготування і подачею страви. Не обійшлося і без зауважень від суддів з приводу того чи іншого блюда.

Відразу після дегустації судді шоу - Ектор Хіменес-Браво, Тетяна Литвинова і Дмитро Горовенко - визначили переможця 2 сезону проекту МастерШеф.Діти - ним стала Марина Литвиненко.

Стало відоме ім'я переможця шоу МастерШеф.Діти

Фото: Марина Литвиненко (stb.ua)

"Комусь потрібен місяць, комусь - рік, комусь - все життя, щоб усвідомити, що ти став історією МастерШефа, завоювавши титул переможця. Але я до цього була готова. Це перший маленький крок, але він для мене дуже важливий. Я дивлюся на кубок і бачу п'ять місяців боротьби. Мені є що згадати і це здорово!" - прокоментувала свою перемогу Марина журналістам СТБ.

До речі, дивитися 35 випуск шоу МастерШеф.Діти онлайн Styler.