ua en ru

Танці з зірками 2017: випуск 10 дивитися онлайн

Танці з зірками 2017: випуск 10 дивитися онлайн Фото: 1+1

Танці з зірками 2017: випуск 10 можна дивитися онлайн на Styler. Новий епізод шоу вийшов у неділю, 29 жовтня, на каналі 1+1.

Танці з зірками 2017, випуск 10 показав, як три кращі пари проекту змагалися в грандіозному фіналі.

Танці з зірками 2017: випуск 10

29 жовтня відбувся фінал шоу, в якому за звання кращої пари проекту змагалися Надя Дорофєєва та Євген Кот, Наталія Могилевська та Ігор Кузьменко, а також Ахтем Сеітаблаєв та Олена Шоптенко. Зірки виконали танці-автопортрети, в яких вони розповіли особисті історії зі свого життя. Ахтем Сеітаблаєв вибрав фристайл, в якому він поділився болісними переживаннями через Крим під пісню Джамали "1944" у виконанні переможниці Голос.Деті-3 Еліни Іващенко. Надя Дорофєєва станцювала ніжний модерн про віру в себе і своїх близьких. Наталя Могилевська показала історію сильної жінки, яка завжди знаходить сили для того, щоб йти вперед.

Також кожна пара виконала номер, з яким вона прийшла на проект, улюблену постановку глядачів і новий танець. Відкрив фінальний ефір загальний номер фіналістів, в якому взяли участь всі 10 пар проекту, журі, вокалісти та ведучі телеканалу 1 + 1.

Хто ж із зірок став переможцем шоу, і які ще сюрпризи чекали на глядачів, - дивіться в 10 випуску шоу Танці з зірками в ефірі каналу 1 + 1 та онлайн у нас на Styler.

Відео: Танці з зірками 2017, випуск 10 (YouTube/Танці з зірками)