ru ua

Топ-модель по-українськи: 4 сезон 1 випуск дивитися онлайн

Топ-модель по-українськи: 4 сезон 1 випуск дивитися онлайн Фото: Новий канал

У п'ятницю, 1 вересня, на Новому каналі вийшов 1 випуск шоу Топ-модель по-українськи, який можна дивитися онлайн на Styler.

Топ-модель по-українськи, 4 сезон, 1 випуск показав, як дівчата і хлопці можуть змагатися між собою за місце в популярному шоу. У перших випробуваннях вони показали всі свої здібності.

Топ-модель по-українськи: 4 сезон 1 випуск

У цьому випуску глядачі побачили, як заздалегідь відібрані з 200 осіб на телекастингів щасливчиків потрапили в «Голодні ігри», де їм довелося доводити свою перевагу над конкурентами.

У новому сезоні беруть участь і дівчата, і хлопці: на перших випробуваннях їх було порівну, але після трьох відбіркових конкурсів на «профпридатність» їх кількість скоротилася до 20. Учасники відбору пробігли модельний марафон, де вони повинні були не тільки подолати перешкоди, але і зібрати по дорозі модне вбрання з аксесуарами, а потім самостійно нанести грим. Далі на них чекало справжнє міні-дефіле.

Відібрана 20-ка два тижні буде вивчати ази моделинга в Модельній школі проекту, після чого 15 найдостойніших заселяться в модельний будинок.

Які якості проявили учасники змагання, і хто опинився в 20-ці кращих, - дивіться в 1 випуск 4 сезону Топ-модель по-українськи на Новому каналі та онлайн у нас на Styler.

Відео: 1 випуск 4 сезону шоу Топ-модель по-українськи (YouTube.com/Новый канал)