ua en ru

Топ-модель по-українськи: 4 сезон 12 випуск дивитися онлайн

Топ-модель по-українськи: 4 сезон 12 випуск дивитися онлайн Фото: Новый канал

Топ-модель по-українськи: 4 сезон 12 випуск можна дивитися онлайн на Styler. Новий епізод шоу вийшов у п'ятницю, 17 листопада, на Новому каналі.

Топ-модель по-українськи: 4 сезон 12 випуск показав, як учасники перетворилися на диких звірів, повеселилися, а також повинні були зробити крок з даху будинку.

Топ-модель по-українськи: 4 сезон 12 випуск

На цьому тижні Костя Боровський провів дрифт-кастинг, щоб вибрати героїв для кліпу гурту "АГОНЬ". Він розповів: "Пісня "Біжи"- це хуліганський трек, який написав наш саунд-продюсер Саша Чемеров, фронтмен кращої рок-банди в Україні - "Димна суміш". Він - про зухвалих хлопців, від яких дівчата падають штабелями всюди, де ці хлопці з'являються. Драйв, кураж і швидкість - саме такий настрій у синглу, і я сподіваюся, що наші учасники підуть в повний відрив!".

Також в цьому випуску на моделей очікує на одне із найбільш екстремальних дефіле. Експерт проекту Сергій Нікітюк розповів про складнощі випробування: "Кожному учаснику доведеться в прямому сенсі слова зробити крок у прірву. Тому що один з двох подіумів сьогодні - прямовисна стіна. Другий - земля. І пройти їм потрібно по обом. Не забуваючи, що це не тільки шоу, а й показ колекції українського дизайнера Софії Русинович, бренду ROUSSIN".

Хто пройде кастинг, і хто зможе подолати страх висоти, - дивіться в 12 випуску 4 сезону шоу Топ-модель по-українськи в ефірі Нового каналу та онлайн у нас на Styler.

Відео: Топ-модель по-українськи, 4 сезон 12 випуск (YouTube/Новий канал)