ua en ru

Топ-модель по-українськи: 4 сезон 13 випуск дивитися онлайн

Топ-модель по-українськи: 4 сезон 13 випуск дивитися онлайн Фото: Новий канал

Топ-модель по-українськи: 4 сезон 13 випуск можна дивитися онлайн на Styler. Новий епізод шоу вийшов у п'ятницю, 24 листопада, на Новому каналі.

Топ-модель по-українськи, 4 сезон 13 випуск показав, як учасники пройшли через вогонь і показали всі свої найстрашніші сторони.

Топ-модель по-українськи: 4 сезон 13 випуск

На цьому тижні учасників чекало дефіле по підвісному мосту на висоті 10 метрів. Експерт проекту Сергій Нікітюк розповів: "На цей раз нашим учасникам потрібно підкорити повітря. Вони почнуть дефіле на підвісному подіумі. А коли він закінчиться - будуть продовжувати крокувати по повітрю. Причому перехід між подіумом і прірвою їм потрібно зробити максимально непомітним".

Реван Палюх дуже хвилюється, адже раніше вже завалив дефіле на висоті: "Так, я дуже боюся висоти, і, як на зло, за 13 тижнів на проекті це вже третє подібне випробування! Коли ми стрибали з другого поверху в рамках фотосесії "Агенти 007" , я зміг перемогти свій страх. А ось коли потрібно було дефілювати по стіні, фобія взяла верх. До сих пір не розумію, як зміг тоді зробити крок у прірву, але точно пам'ятаю, що після випробування сльози градом ринули з очей. І я нічого не міг з собою вдіяти! думаю, моя помилка - в негативному настрої. Тому зараз думаю тільки про хороше, успішне і круте дефіле. Загалом, всіляко намагаюся відволіктися від думок про висоту. Але поки щось не дуже виходить".

Також моделі показали себе в провокаційній фотосесії в садо-мазо-костюмах з павуками, битими стеклами і п'явками. Соня Плакидюк зазначила: "Ця фотосесія складалася з двох етапів. Спочатку учасники позували в звичайному одязі, в образі, який, на їхню думку, характеризує їх особистість". Потім вони показували, як бачать їх їхні конкуренти.

Як учасники бачать один одного, і хто не побоїться продефілювати по повітрю, - дивіться в 13 випуску 4 сезону шоу Топ-модель по-українськи в ефірі Нового каналу та онлайн у нас на Styler.

Відео: Топ-модель по-українськи, 4 сезон 13 випуск (YouTube/Новий канал)