ru ua

Топ-модель по-українськи: 4 сезон 16 випуск дивитися онлайн

Топ-модель по-українськи: 4 сезон 16 випуск дивитися онлайн Фото: Новий канал

Топ-модель по-українськи: 4 сезон 16 випуск можна дивитися онлайн на Styler. Новий епізод шоу вийшов у п'ятницю, 15 грудня, на Новому каналі.

Топ-модель по-українськи: 4 сезон 16 випуск показав, як за тиждень Рева Палюх, Свят Бойко, Віка Рогальчук, Леночка Феофанова і Самвел Туманян побували в Африці, Америці, Азії та Європі.

Топ-модель по-українськи: 4 сезон 16 випуск

У цьому випуску учасники побувають в незвичайних подорожах по різних країнах світу. Експерт шоу Сергій Нікітюк розповів: "Випускники "Супермоделі по-українськи" працюють у багатьох країнах світу: США, Італії, Франції, Китаї, Японії, Таїланді - список можна продовжувати і продовжувати. І наші учасники повинні бути готові до особливостей національного моделінгу. Тому ми вирішили влаштувати їм умовну подорож по світу модельного бізнесу. Всі випробування на цьому тижні покликані показати хлопцям: чим більше вони цікавляться і знають про культуру та традиції тієї країни, в якій їм доведеться жити і працювати, тим більше точок дотику у них буде з роботодавцем".

Так, однією з країн стала Японія: учасники будуть епатувати на дефіле в стилі Fruits. Вони одягнуть яскраві костюми, їм видадуть стильні гаджети, а в очі вставлять лінзи, які зроблять зіниці більше. Такі образи дуже сподобалися моделям. Лена зізналася: "Мені шалено сподобався мій наряд і те, що я побачила в дзеркалі. Тому я готова епатувати і відриватися. Тим більше, з таким прекрасним реквізитом - селф-палицею. Само собою, я не буду використовувати її за призначенням - адже це так банально. Краще проявлю фантазію - і поскачу на ній, як на коні ... і, звичайно, буду максимально сексуальною. Адже це ж Японія!"

Чим здивують учасники глядачів, і як буде виглядати "японський секс" у виконанні Олени Феофанової, - дивіться в 16 випуску 4 сезони шоу Топ-модель по-українськи в ефірі Нового каналу та онлайн у нас на Styler.

Відео: Топ-модель по-українськи, 4 сезон, 16 випуск (YouTube / Новий канал)