ua en ru

Топ-модель по-українськи: 4 сезон 18 випуск дивитися онлайн

Топ-модель по-українськи: 4 сезон 18 випуск дивитися онлайн Фото: Новий канал

Топ-модель по-українськи: 4 сезон 18 випуск можна дивитися онлайн на Styler. Новий епізод шоу вийшов у п'ятницю, 29 грудня, на Новому каналі.

Топ-модель по-українськи: 4 сезон 18 випуск показав, як Віка Рогальчук і Самвел Туманян зустрілися в фіналі і дізналися, хто став найкращою моделлю цього сезону.

Топ-модель по-українськи: 4 сезон 18 випуск

У цьому випуску на глядачів чекає грандіозний фінал проекту. 4 місяці учасники проходили випробування, робили сотні знімків і вчилися бути професіоналами. У фіналі залишилося тільки двоє. Разом з усіма учасниками сезону вони опиняться на величезному подіумі, де і визначиться їхня доля. Свят Бойко розповів, за кого вболіватиме: "З самого початку я вважав своїм головним конкурентом Михайла Кухарчука, який покинув проект дуже несподівано. Думаю, саме він був би гідний перемоги. Пізніше бачив лідером Ревана. А Самвела я спочатку вважав качком, який не підходить для модельного бізнесу просто за фізичними параметрами. Але він зміг схуднути і довів усім, що готовий працювати".

Хто стане справжньою моделлю і отримає спеціальні призи, - дивіться в 18 випуску 4 сезону шоу Топ-модель по-українськи в ефірі Нового каналу та онлайн у нас на Styler.

Вiдео: Топ-модель по-українськи, 4 сезон, 18 випуск (YouTube/Новый канал)