ru ua

Від пацанки до панянки: 2 сезон 12 випуск дивитися онлайн

Від пацанки до панянки: 2 сезон 12 випуск дивитися онлайн Фото: Шоу "Від пацанки до панянки" (ledi.novy.tv)

У середу, 10 травня, на Новому каналі вийшов 12 випуск шоу "Від пацанки до панянки", який можна буде подивитися онлайн на Styler.

"Від пацанки до панянки", 2 сезон, випуск 12 відкриє нам найінтимніші таємниці пацанок, покаже, що вони насправді відчувають і за що переживають. Ми побачимо, що за брутальністю і жорстокістю ховаються ніжні душі та переживання.

Від пацанки до панянки: 2 сезон 12 випуск

цього разу учасниці повинні подумати про своїх помилках і попросити вибачення у тих, кому вони зробили боляче. Для цього дівчата повернуться додому і побачаться з самими близькими. Ми побачимо найщиріші почуття і дізнаємося про вчинки, про які майбутні леді дуже шкодують. Вони будуть вибачатися перед своїми дітьми, батьками, родичами, друзями, а також перед тими людьми, яких вже немає серед нас. Чи зможуть дівчата відкрити свої душі і відпустити все, що не давало їм спокійно жити?

Також учасницям доведеться зіграти в баскетбол з командою пенсіонерок. Гра буде складною і цікавою, але одна з дівчат завдасть удар нижче свого достоїнства і образить літньої людини. Яке покарання придумає для неї журі, і залишиться вона після цього вчинку на проекті?

Які інтимні таємниці ховаються за жорстокістю дівчат, і чим закінчиться гра в баскетбол, — дивіться в 12 випуск "Від пацанки до панянки" на Новому каналі та онлайн у нас на Styler.