ru ua

Від пацанки до панянки: 2 сезон 15 випуск дивитися онлайн

Від пацанки до панянки: 2 сезон 15 випуск дивитися онлайн Шоу "Від пацанки до панянки"/ Кадр з відео ledi.novy.tv

У середу, 31 травня, на Новому каналі вийшов 15 випуск шоу "Від пацанки до панянки", який можна буде дивитися онлайн на Styler.

"Від пацанки до панянки", 2 сезон, 15 випуск буде спеціальним випуском! Крім закулісної правди про життя дівчат, ми дізнаємося, кого ж трьох фіналісток можуть назвати справжньою леді.

Від пацанки до панянки: 2 сезон 15 випуск

Ось і настав довгоочікуваний фінал шоу, де пацанок поступово перетворювали в істинних дам з хорошими манерами. За золоту брошку і головний приз змагаються три дівчини: Таня-Халк, Іра-Синька і Аня-Хомяк. Всі дівчата дуже різні, але за цілий сезон довели, що вони здатні змінюватися і хочуть залишити своє минуле позаду.

У цьому випуску глядачам покажуть моменти, які не ввійшли в ефір. Ми побачимо, які стосунки були у дівчат поза телекамерами, чому вони сварилися і як боролися зі своєю агресією. Всі вони пройшли дуже тернистий шлях, і нам є що згадати. Дівчата побороли свої страхи, позбулися комплексів, відмовилися від шкідливих звичок: деякі з них зловживали алкоголем, деякі цукром.

Що ж відбувалося за лаштунками шоу, та яку правду ми ще не знаємо про участниць - дивіться в 15 випуску "Від пацанки до панянки" на Новому каналі та онлайн у нас на Styler.