ua en ru

Від пацанки до панянки: 2 сезон 16 випуск дивитися онлайн

Від пацанки до панянки: 2 сезон 16 випуск дивитися онлайн Фото: Фінал шоу "Від пацанки до панянки" (ledi.novy.tv)

У середу, 7 червня, на Новому каналі вийшов 16 випуск шоу "Від пацанки до панянки", який можна дивитися онлайн на Styler.

"Від пацанки до панянки", 2 сезон, 16 випуск стане вирішальним - ми нарешті дізнаємося ім'я переможниці. Грошовий приз і золоту брошку від Школи леді отримає одна з трьох фіналісток.

Від пацанки до панянки: 2 сезон 16 випуск

Три місяці проекту підійшли до кінця, і тільки три дівчини з 14 змогли з гідністю подолати складні випробування на шляху перетворення в справжніх леді. У фіналі за головний приз змагаються Таня "Халк", Іра "Синька" і Аня "Хом'як".

У 16 серії шоу ми побачимо випускний бал, в кінці якого наставниці Школи леді назвуть ім'я переможниці. Фіналістки довго готувалися до цієї значимої події, вчилися танцювати вальс і допомагали готувати частування для гостей. Не обійшлося без істерик: Тані не сподобалося вечірнє плаття, запропоноване стилістами, і дівчина закотила справжній скандал, приготувати десерт "пацанки" теж змогли не відразу.

Глядачами на випускному балу стануть учасниці шоу, які вибули в попередніх випусках. Дівчата розкажуть, як скандальний проект змінив їхнє життя. Хтось із "пацанок" змінився, а деякі продовжують вести свій звичний спосіб життя.

Хто з трьох фіналісток стане переможницею шоу і отримає головний приз від Школи леді, - дивіться 16 випуск 2 сезону "Від пацнкі до панянки" в ефірі Нового каналу иу нас на Styler.