Від пацанки до панянки: 2 сезон 4 випуск

STYLERТВ-шоу        15.03.2017 - 15:40
Фото: Шоу "Від пацанки до панянки-2" 4 випуск (ledi.novy.tv)
Фото: Шоу "Від пацанки до панянки-2" 4 випуск (ledi.novy.tv)

У середу, 15 березня, на Новому каналі вийде 4 випуск шоу Від пацанки до панянки, який можна дивитися онлайн на Styler

Від пацанки до панянки, 4 випуск, 2 сезон, вийде в вечірньому ефірі Нового каналу сьогодні, 15 березня. Дівчатам доведеться зробити генеральне прибирання у всьому будинку і пройти перевірку "Ревізора", а в кінці серії учасниць чекатиме неприємна новина.

Від пацанки до панянки: 4 випуск, 2 сезон

У четвертому випуску шоу учасниці пройдуть курс справжньої господині. "Пацанкам" потрібно буде зробити генеральне прибирання будинку, вимити підлогу, вибити килими і приготувати італійську пасту. Результати виконання дівчатами завдання оцінить абсолютно несподіваний гість - продюсер програми "Ревізор" Анна Жижа. "Пацанок" очікує дуже жорстка і заслужена критика.

За кілька тижнів перебування в проекті учасниці ще не забули свій минулий спосіб життя і манери. Глядачів шоу очікують сцени розправ прямо за обіднім столом, скандали з використанням ненормативної лексики, бійка на сходах в вечірніх нарядах.

Неналежна поведінка майбутніх леді викличе хвилю обурення у наставниць шоу, яким доведеться прийняти неприємне для "пацанок" рішення. Можливо, що четвертий випуск другого сезону шоу покинуть відразу дві учасниці.

Фото: "Від пацанки до панянки - 2"  (hochu.ua)

Яким буде фінал чергового випуску "Від пацанки до панянки" стане відомо сьогодні, 15 березня, о 19:00. Дивіться другий сезон реаліті-шоу на Новому каналі та онлайн у нас на Styler.

On Top