Від пацанки до панянки: дивитися онлайн 3 випуск 2 сезон

Від пацанки до панянки: дивитися онлайн 3 випуск 2 сезон
Фото: Від пацанки до панянки

Дивитися телешоу Від пацанки до панянки випуск 3, 2 сезон. Всі сезони шоу і випуски, а також останні новини проекту Від пацанки до панянки можна дивитись онлайн на Styler

3 випуск 2 сезону телешоу Від пацанки до панянки вийшов в ефір "Нового каналу" дуже символічно в середу, 8 березня. Глядачі могли спостерігати за подальшими перетвореннями дівчат, для яких раніше були чужі правила етикету та поведінки. Щоб навчитися правильно себе подавати і змінити своє життя пацанки прийшли у Школу леді.

Від пацанки до панянки 2 сезон 3 випуск

2 новому сезоні телепроекту Від пацанки до панянки на учасниць чекає ще більше випробувань. Крім того, посилилися і правила. За ними невпинно стежить сувора сек'юріті, яка не дозволяє нічого зайвого дівчатам. Всі пацанки різні, але їх об'єднує одна спільна риса – у кожної з них є проблеми: з алкоголем, наркотиками, а у деяких навіть із законом.

3 випуск 2 сезону шоу Від пацанки до панянки був націлений на те, щоб розкрити жіночність в дівчатах і викорінити їхні чоловічі звички. Учасниць вчили ходити на підборах, вибирати вбрання, фарбуватися і добре виглядати при будь-яких обставин. А навчали їх цьому директор Школи леді Тетяна Терсенова-Заводовська та її заступники – Марина Кінах та Ірина Зільберман.

Як завжди, день почався з тренування в парку. Але раптово пацанки ополчилися проти Інни і вона була змушена покинути проект через наростаючий тиск. Після цього учасницям належало пройти випробування – дегустація алкоголю. Звичайно, багато хто не стримав себе і перебрав з дозами напоїв. Після покарання за свій вчинок дівчат чекала винагорода – знайомство з холостяком Іраклі. Хто з пацанок зможе спокусити красеня, не використовуючи старих і звичних для них методів, можна дізнатися вже в 3 випуск шоу " Від пацанки до панянки.

До речі, можна дивитися онлайн 2 випуск 2 сезон шоу Від пацанки до панянки.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся